Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Sierak Oy

Y-tunnus: 0924248-7

Puhelin
09 870 2947

Osoite
Karpaattienkuja 15
01390 VANTAA

Sähköposti
sierak@sierak.fi

Yhteydenottolomake

  • Pudota tiedostot tähän tai
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

HENKILÖSTÖ

Markku Sieppala

Toimitusjohtaja

0400605727

markku.sieppala@sierak.fi

Esa Lehtonen

Tekninen johtaja (poikkeuksellisen vaativien betonirakenteiden työnjohtaja)

0400419226

esa.lehtonen@sierak.fi

Petri Hänninen

Vastaava mestari (poikkeuksellisen vaativien betonirakenteiden työnjohtaja)

0405807603

petri.hanninen@sierak.fi

Vesa Laine

Mittaustyönjohto (BIM-mallinnus, hankinnat)

0405107889

vesa.laine@sierak.fi

Pauli Miettinen

Projekti-insinööri, DI (hankinnat, tarjouspyynnöt, määrälaskenta, työturvallisuusinsinööri)

0408214068

pauli.miettinen@sierak.fi

Jyrki Jokela

Projekti-insinööri (hankinnat, tarjouspyynnöt, määrälaskenta)

0400430287

jyrki.jokela@sierak.fi

Heikki Laaksonen

Osto- ja myyntireskontra

0400324762

heikki.laaksonen@sierak.fi

Juuso Lindroth

Työnjohto (vaativien betonirakenteiden työnjohtaja)

0401633350

juuso.lindroth@sierak.fi

Ari Tarhonen

Työnjohto (valutyönjohtaja)

0400652703

ari.tarhonen@hotmail.com

Tero Wiirilinna

Työnjohto (laudoitus- ja valutyönjohtaja)

0405054160

tero.wiirilinna@sierak.fi

Koger Kuldar

Työnjohto (laudoitus- ja valutyönjohtaja)

0400231462

koger.kuldar@kolumbus.fi

Kai Paakki

Kuljetuspäällikkö (Työmaaparakkien siirto- ja kuljetuspalvelut)

0408232031

kai.paakki@sierak.fi

Sirpa Silvennoinen

Työmaasihteeri / Myyntireskontra

0400293450

sirpa.silvennoinen@sierak.fi

Virpi Laitinen

Työmaasihteeri

0400213197

virpi.laitinen@sierak.fi